HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Јануари 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

РЕКЛАМИ
Видете ги мислењата без одговор
 

Забава и култура

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Фотографија

Aматери и професионалци покажете ги својте знаења тука
610Нед 15 Јун 2014, 14:10
janitan Crazy Lixx  Loud Minority (2007)
Нема нови мислења

Хоби

Фотографија, риболов, покер, ролерки... Кое е вашето хоби?
23Нед 15 Јун 2014, 05:50
janitan Lg Gs290 Android Theme Download
Нема нови мислења

Филм и ТВ

Рецензии на филмови, новитети, ваши предлози.
11Нед 09 Ное 2008, 13:50
ZAJCEV Дали некој македонски филм некогаш ќе добие оскар?
Нема нови мислења

Ноќен живот

Случувања, дискотеки, критики за ноќниот живот во вашиот град.
34Пон 14 Апр 2014, 14:16
janitan Soal Uji Kompetensi Pendagogik Indonesia
Забава и култура Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен