HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Март 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar

 

 pozzzz !!!

Go down 
АвторПорака
savo_srbija

savo_srbija

Број на мислења : 10
Join date : 2008-10-19
Age : 32
Местолокација : TeToVo

pozzzz !!! Empty
ПишувањеПредмет: pozzzz !!!   pozzzz !!! Icon_minitimeНед 19 Окт 2008, 17:57

zdr ljudi ja sum savo imam 20 god i od tetovo sum ... tolku Smile
Вратете се на почетокот Go down
intellec
Гостинpozzzz !!! Empty
ПишувањеПредмет: ha   pozzzz !!! Icon_minitimeЧет 30 Окт 2008, 21:11

ovoj od srbija ili od tetovo
Вратете се на почетокот Go down
savo_srbija

savo_srbija

Број на мислења : 10
Join date : 2008-10-19
Age : 32
Местолокација : TeToVo

pozzzz !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: pozzzz !!!   pozzzz !!! Icon_minitimeПет 31 Окт 2008, 19:24

srbin sum zivim u tetovo sea
Вратете се на почетокот Go down
kometa

kometa

Број на мислења : 3
Join date : 2009-03-15

pozzzz !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: pozzzz !!!   pozzzz !!! Icon_minitimeНед 15 Мар 2009, 22:02

не е важно кој од каде е само мислам дека треба да се запази кирилично писмо овде....поздрав.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
pozzzz !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: pozzzz !!!   pozzzz !!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
pozzzz !!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Без-име :: Претставете се-
Отиди до: