HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Март 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar

 

 Услови и правила

Go down 
АвторПорака
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV

Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

Услови и правила Empty
ПишувањеПредмет: Услови и правила   Услови и правила Icon_minitimeСаб 25 Окт 2008, 21:32

За да бидте член на овој форум мора да ги почитувате основните правила.
Правила:
1. Не смеете да користите вулгарни зборови.
2.Прашувањето дали може да бидете дел од персоналот само ќе направи сеуште потешко да станете дел од него. Затоа ве молиме, да не не контактирате за тоа.
3.Може да рекламирате ваши сајтови во потпис, но бидете фер, ставете повратен линк кон БЕЗ-ИМЕ.
4.БЕЗ-ИМЕ Форумот има право да избрише мислење или тема без известување.
5.БЕЗ-ИМЕ Форумот и неговите сопственици не се одговорни за мислењата на корисниците.
Ви благодариме за одвоеното време,
Вратете се на почетокот Go down
http://bez-ime.macedonianforum.net
savo_srbija

savo_srbija

Број на мислења : 10
Join date : 2008-10-19
Age : 32
Местолокација : TeToVo

Услови и правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Услови и правила   Услови и правила Icon_minitimeВто 04 Ное 2008, 01:00

abe ban na budalava !!!!
Вратете се на почетокот Go down
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV

Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

Услови и правила Empty
ПишувањеПредмет: Свршен е проблемот.   Услови и правила Icon_minitimeПет 14 Ное 2008, 21:36

Не се секирај завршена е работата Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://bez-ime.macedonianforum.net
kometa

kometa

Број на мислења : 3
Join date : 2009-03-15

Услови и правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Услови и правила   Услови и правила Icon_minitimeНед 15 Мар 2009, 22:20

Не знам кого сте банирале изгледа каснам со информации многу ама и зборот (будалава) како вулгарен заслужува бан, а ти тетовчанец гледам дека имаш 10 мислења до сега и не свати дека треба на кирилица да пишуваш....Барам од администраторите во иднина (ВЕДНАШ) да го стават и ова прашање со кириличното писмо во правила за регистрација на овој сајт.
СО СРЕЌА........
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Услови и правила Empty
ПишувањеПредмет: Re: Услови и правила   Услови и правила Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Услови и правила
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Без-име :: Oсновни правила и услови за користење-
Отиди до: