HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Јануари 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

Share
 

 Сакам АДМИН

Go down 
АвторПорака
mkzilet.comБрој на мислења : 1
Join date : 2008-10-26

Сакам АДМИН Empty
ПишувањеПредмет: Сакам АДМИН   Сакам АДМИН Icon_minitimeНед 26 Окт 2008, 11:03

АКО МОЖЕ ДА МИ ДАЕТЕ АДМИН
Вратете се на почетокот Go down
MisterioZБрој на мислења : 7
Join date : 2008-10-25

Сакам АДМИН Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам АДМИН   Сакам АДМИН Icon_minitimeНед 26 Окт 2008, 12:00

Стварно кој е админ овдека. И како се стаа Аватар неможи вака каков форум е ова да неможиш Аватар да си стаиш
Вратете се на почетокот Go down
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV

Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

Сакам АДМИН Empty
ПишувањеПредмет: АДМИНОТ   Сакам АДМИН Icon_minitimeВто 28 Окт 2008, 19:12

Јас сум админ што сакаш?
Вратете се на почетокот Go down
http://bez-ime.macedonianforum.net
Sponsored content
Сакам АДМИН Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам АДМИН   Сакам АДМИН Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Сакам АДМИН
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Без-име :: Техничка поддршка-
Отиди до: