HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Јануари 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

Share
 

 4ЕЛЗИ НАЈДОБРИ

Go down 
АвторПорака
JOCO-10Број на мислења : 1
Join date : 2008-10-30

4ЕЛЗИ НАЈДОБРИ Empty
ПишувањеПредмет: 4ЕЛЗИ НАЈДОБРИ   4ЕЛЗИ НАЈДОБРИ Icon_minitimeЧет 30 Окт 2008, 20:02

ЧЕЛЗИ СЕ НАЈДОБРИ lol! -РЕГИСТРИРАЈТЕСЕ- Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
 
4ЕЛЗИ НАЈДОБРИ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: