HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Април 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar

 

 Dali pusite Trava ?:D

Go down 
АвторПорака
savo_srbija

savo_srbija

Број на мислења : 10
Join date : 2008-10-19
Age : 32
Местолокација : TeToVo

Dali pusite Trava ?:D Empty
ПишувањеПредмет: Dali pusite Trava ?:D   Dali pusite Trava ?:D Icon_minitimeЧет 30 Окт 2008, 20:20

pa vake kazite dali pusite trava i kolku cesto Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ganja ma
ГостинDali pusite Trava ?:D Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dali pusite Trava ?:D   Dali pusite Trava ?:D Icon_minitimeЧет 30 Окт 2008, 21:13

jas druze desetina pati dnevno i da ti kazam dovolno mi e
a baska zabeleska za stranava dobri se zmejovive od strana
Вратете се на почетокот Go down
kometa

kometa

Број на мислења : 3
Join date : 2009-03-15

Dali pusite Trava ?:D Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dali pusite Trava ?:D   Dali pusite Trava ?:D Icon_minitimeНед 15 Мар 2009, 22:09

а вие дали пушите или не, пишувајте кирилица да ве разбереме и ние и цел свет...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Dali pusite Trava ?:D Empty
ПишувањеПредмет: Re: Dali pusite Trava ?:D   Dali pusite Trava ?:D Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Dali pusite Trava ?:D
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: