HomeHome  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Јануари 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar

Share | 
 

 Za koj tim navivate

Go down 
АвторПорака
savo_srbija

avatar

Број на мислења : 10
Join date : 2008-10-19
Age : 30
Местолокација : TeToVo

ПишувањеПредмет: Za koj tim navivate   Саб 01 Ное 2008, 04:37

epa vake kazite za koa ekipa navivate ? ja navivam za partizan Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ZAJCEV
Admin
avatar

Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

ПишувањеПредмет: Re: Za koj tim navivate   Нед 02 Ное 2008, 23:27

Се разбира јас за Интер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bez-ime.macedonianforum.net
 
Za koj tim navivate
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: