HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Април 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar

 

 Италијанските криминалци тешко ќе побегнат од полиција!

Go down 
АвторПорака
savo_srbija

savo_srbija

Број на мислења : 10
Join date : 2008-10-19
Age : 32
Местолокација : TeToVo

Италијанските криминалци тешко ќе побегнат од полиција! Empty
ПишувањеПредмет: Италијанските криминалци тешко ќе побегнат од полиција!   Италијанските криминалци тешко ќе побегнат од полиција! Icon_minitimeСаб 01 Ное 2008, 04:40

Познатиот италијански производител на спортски автомобили, Ламборгини, го претставил својот нов модел Gallardo LP560-4. Еден таков примерок се пронашол во рацете на полицјата.
Цената? Ни повеќе ни помалку, туку само 200.000 долари.
Максималната брзина која може да ја постигне овој супер-спортски автомобил изнесува 310 км/час.
Неговата внатрешност е специјално прилагодена за полициски потреби. Под хаубата се наоѓа V10 мотор со зафатнина од 5,2 литри, а неговата висина изнесува нешто помалку од еден метар.
Кримоси, сега каде ќе бегате?
Вратете се на почетокот Go down
 
Италијанските криминалци тешко ќе побегнат од полиција!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: