HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Март 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar

 

 Дали ви е жал за минатото?

Go down 
АвторПорака
savo_srbija

savo_srbija

Број на мислења : 10
Join date : 2008-10-19
Age : 32
Местолокација : TeToVo

Дали ви е жал за минатото? Empty
ПишувањеПредмет: Дали ви е жал за минатото?   Дали ви е жал за минатото? Icon_minitimeСаб 01 Ное 2008, 04:41

Часовникот постојано отчукува... Времето одминува..
Дали жалите за тоа што поминало или оставате се зад себе и гледате на сегашноста и иднината? Дали ви се случило понекогаш тажно да се присетите на работите кои сте ги правеле како помали и да си речете "колку подобро ми беше кога бев помал/а"? Очекувам одговори....
Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ви е жал за минатото?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: