HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Април 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar

 

 Најсмешните клипови

Go down 
АвторПорака
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV

Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

Најсмешните клипови Empty
ПишувањеПредмет: Најсмешните клипови   Најсмешните клипови Icon_minitimeСре 05 Ное 2008, 19:59

Најсмешните клипови тука.
Вратете се на почетокот Go down
http://bez-ime.macedonianforum.net
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV

Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

Најсмешните клипови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најсмешните клипови   Најсмешните клипови Icon_minitimeСре 05 Ное 2008, 20:02

https://www.youtube.com/watch?v=5Sy7txSYU3E&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
http://bez-ime.macedonianforum.net
 
Најсмешните клипови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Хумор :: Смешни клипови-
Отиди до: