HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Април 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar

 

 Кажете нешто за програмските јазици.

Go down 
АвторПорака
dedo_mrazБрој на мислења : 14
Join date : 2008-10-11

Кажете нешто за програмските јазици. Empty
ПишувањеПредмет: Кажете нешто за програмските јазици.   Кажете нешто за програмските јазици. Icon_minitimeВто 11 Ное 2008, 19:24

Кажете нешто за програмските јазици.
Вратете се на почетокот Go down
 
Кажете нешто за програмските јазици.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Компјутери и технологија :: Програмирање и програмски јазици-
Отиди до: