HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Април 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar

 

 За оние за кои само небото е граница.

Go down 
АвторПорака
dedo_mrazБрој на мислења : 14
Join date : 2008-10-11

За оние за кои само небото е граница. Empty
ПишувањеПредмет: За оние за кои само небото е граница.   За оние за кои само небото е граница. Icon_minitimeВто 11 Ное 2008, 19:56

За оние за кои само небото е граница.
Вратете се на почетокот Go down
 
За оние за кои само небото е граница.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Авијација-
Отиди до: