HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Април 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar

 

 Плавуши!!!

Go down 
АвторПорака
Mile PanikaБрој на мислења : 13
Join date : 2008-11-13

Плавуши!!! Empty
ПишувањеПредмет: Плавуши!!!   Плавуши!!! Icon_minitimeЧет 13 Ное 2008, 22:43

Зошто плавуши над 30 години не играат жмурки ? - Затоа што нив никој не ги бара !
Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Mile PanikaБрој на мислења : 13
Join date : 2008-11-13

Плавуши!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Плавуши!!!   Плавуши!!! Icon_minitimeЧет 13 Ное 2008, 22:52

Што е разлика меѓу плавуша и мерцедес ? - Па не возел секој мерцедес !
Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Mile PanikaБрој на мислења : 13
Join date : 2008-11-13

Плавуши!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Плавуши!!!   Плавуши!!! Icon_minitimeЧет 13 Ное 2008, 22:53

Како ќе и кажеш на плавуша да клекне ? - „Дојди ваму„
Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Mile PanikaБрој на мислења : 13
Join date : 2008-11-13

Плавуши!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Плавуши!!!   Плавуши!!! Icon_minitimeЧет 13 Ное 2008, 22:54

Што е разлика меѓу плавуша и кокошка? Кокошката седи мирна на јајцата! tongue
Вратете се на почетокот Go down
Mile PanikaБрој на мислења : 13
Join date : 2008-11-13

Плавуши!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Плавуши!!!   Плавуши!!! Icon_minitimeЧет 13 Ное 2008, 23:03

Зошто плавуша јаде весник ? - За да чита во себе !
Вратете се на почетокот Go down
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV

Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

Плавуши!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Плавуши!!!   Плавуши!!! Icon_minitimeПет 14 Ное 2008, 21:42

Е имас право не ги бараат на 30 години..
Вратете се на почетокот Go down
http://bez-ime.macedonianforum.net
Sponsored content
Плавуши!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Плавуши!!!   Плавуши!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Плавуши!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Хумор :: Вицеви-
Отиди до: