HomeHome  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Април 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar

 

 За кој клуб во кошарка сте?

Go down 

За кој клуб во кошарка сте?
Пекинг
За кој клуб во кошарка сте? Poll_left0%За кој клуб во кошарка сте? Poll_right
 0% [ 0 ]
Мајами
За кој клуб во кошарка сте? Poll_left0%За кој клуб во кошарка сте? Poll_right
 0% [ 0 ]
Фени Индустри
За кој клуб во кошарка сте? Poll_left100%За кој клуб во кошарка сте? Poll_right
 100% [ 1 ]
За други
За кој клуб во кошарка сте? Poll_left0%За кој клуб во кошарка сте? Poll_right
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 1
 
Poll closed

АвторПорака
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV

Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

За кој клуб во кошарка сте? Empty
ПишувањеПредмет: За кој клуб во кошарка сте?   За кој клуб во кошарка сте? Icon_minitimeПет 14 Ное 2008, 21:55

За кој клуб во кошарка сте?


Последната промена е направена од ZAJCEV на Пет 14 Ное 2008, 21:57. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://bez-ime.macedonianforum.net
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV

Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

За кој клуб во кошарка сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: За кој клуб во кошарка сте?   За кој клуб во кошарка сте? Icon_minitimeПет 14 Ное 2008, 21:56

Се знае за Фени Индустри..
Вратете се на почетокот Go down
http://bez-ime.macedonianforum.net
 
За кој клуб во кошарка сте?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Кошарка-
Отиди до: