Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Сакам АДМИН

Go down 
3 posters
АвторПорака
mkzilet.com
Број на мислења : 1
Join date : 2008-10-26

Сакам АДМИН Empty
ПишувањеПредмет: Сакам АДМИН   Сакам АДМИН Icon_minitimeНед 26 Окт 2008, 11:03

АКО МОЖЕ ДА МИ ДАЕТЕ АДМИН
Вратете се на почетокот Go down
MisterioZ
Број на мислења : 7
Join date : 2008-10-25

Сакам АДМИН Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам АДМИН   Сакам АДМИН Icon_minitimeНед 26 Окт 2008, 12:00

Стварно кој е админ овдека. И како се стаа Аватар неможи вака каков форум е ова да неможиш Аватар да си стаиш
Вратете се на почетокот Go down
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV


Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

Сакам АДМИН Empty
ПишувањеПредмет: АДМИНОТ   Сакам АДМИН Icon_minitimeВто 28 Окт 2008, 19:12

Јас сум админ што сакаш?
Вратете се на почетокот Go down
https://bez-ime.macedonianforum.net
Sponsored content

Сакам АДМИН Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сакам АДМИН   Сакам АДМИН Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Сакам АДМИН
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Без-име :: Техничка поддршка-
Отиди до: