Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Дали некој македонски филм некогаш ќе добие оскар?

Go down 
АвторПорака
ZAJCEV
Admin
ZAJCEV


Број на мислења : 142
Join date : 2008-10-03
Местолокација : СКОПЈЕ

Дали некој македонски филм некогаш ќе добие оскар? Empty
ПишувањеПредмет: Дали некој македонски филм некогаш ќе добие оскар?   Дали некој македонски филм некогаш ќе добие оскар? Icon_minitimeНед 09 Ное 2008, 13:50

Дали некој македонски филм некогаш ќе добие оскар?
Вратете се на почетокот Go down
https://bez-ime.macedonianforum.net
 
Дали некој македонски филм некогаш ќе добие оскар?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Македонски филмови.
» Дали ви е жал за минатото?
» Дали редовно ја следите модата?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: