Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 нформации поврзани со сите оперативни систем

Go down 
АвторПорака
dedo_mraz
Број на мислења : 14
Join date : 2008-10-11

нформации поврзани со сите оперативни систем Empty
ПишувањеПредмет: нформации поврзани со сите оперативни систем   нформации поврзани со сите оперативни систем Icon_minitimeВто 11 Ное 2008, 19:26

нформации поврзани со сите оперативни систем
Вратете се на почетокот Go down
 
нформации поврзани со сите оперативни систем
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Компјутери и технологија :: Оперативни системи и програми-
Отиди до: