Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeHome  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Виц на денот

      

Паѓа Мујо од единаести кат и секако се собрале многу луѓе околу него. Мујо станува ко ништо да не било и Хасо доаѓа и го прашува што се собрале толку луѓе а Мујо вика:
- Неам појма и јас сега дојдов!

Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Statistics
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е janitan

Нашите членови се испратиле точно 321 мислења in 200 subjects
РЕКЛАМИ
ПРИАТЕЛИ

КОНТАКТ
КОНТАКТ
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Контењер или канта е за оние работи кои се несоодветни.

Go down 
АвторПорака
dedo_mraz
Број на мислења : 14
Join date : 2008-10-11

Контењер или канта е за оние работи кои се несоодветни. Empty
ПишувањеПредмет: Контењер или канта е за оние работи кои се несоодветни.   Контењер или канта е за оние работи кои се несоодветни. Icon_minitimeВто 11 Ное 2008, 19:56

Контењер или канта е за оние работи кои се несоодветни.
Вратете се на почетокот Go down
 
Контењер или канта е за оние работи кои се несоодветни.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» За оние за кои само небото е граница.

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Rubish :: корпа за отпадоци :D-
Отиди до: